Projelendirme:
Mevcut imar yönetmeliklerine uygun olarak mimari, statik, mekanik tesisat ve elektrik tesisat projelerinin hazırlanması firmamızca yapılmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri:
Proje kontrolleri, saha uygulamaları ve malzeme tedariği konusunda danışmanlık hizmetleri firmamız kapsamındadır.

Kentsel Dönüşüm:
6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanundur. Kanunun adından da anlaşılacağı gibi Türkiye’ nin neresinde olursanız olun (mezra, köy, kasaba, ilçe, şehir) eski, ekonomik ömrünü tamamlamış, yıkıldı - yıkılacak durumdaki binalar bu kanun ile Devletin sağlamış olduğu yapım kredisi, kira yardımı, belediye harç - vergi avantajlarını da kullanarak yeniden firmamızca yaptırılabilir.

Kat Karşılığı İnşaatlar:
Kat karşılığı inşaat ya da arsa karşılığı inşaat; yapılan inşaatın bedelinin ya da devredilen arsanın bedelinin inşaattan bağımsız bölüm olarak verildiği inşaatlara denir. Firmamız gerekli sözleşmeleri yaparak müşterilerine bu hizmeti vermektedir.

Restorasyon:
Tarihi niteliği bulunan ve anıtlar kurulunca koruma altına alınmış binaların yeniden aslına uygun olarak yapılması firmamızın çalışma konularındandır.

Dekorasyon:
Mevcut evlerin yada binaların yenilenen teknolojik şartlarda ve kişiye özel zevklere uygun olarak yenilenmesi firmamızın çalışma konularındandır.

Yangın Söndürme Sistemleri:
Uluslararası kabul görmüş standartlar (NFPA, BS, EN vb) ve Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliğine uygun şartlarda yangın söndürme sistemlerinin projelendirme, danışmanlık, malzeme tedariği ve/veya saha uygulamaları firmamızca yapılmaktadır.